Responsive E-Ticaret Web Sitesi Tasarım Hizmeti

E-ticaret;  internet platformu aracılığıyla yapılan ürün alımı ve satımı işlemleridir. İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte e-ticaret her geçen gün büyüyen bir sektör haline gelmiştir. E-ticaret kavramının hayatımıza girmesi insanların alışveriş alışkanlıklarını da değiştirmekte ve e-ticaret hacmi her geçen gün beklenenden fazla artmaktadır. Birçok mağaza bu rekabete katılmış ve ürünlerini online alışveriş siteleri aracılığıyla pazarlamaya başlamıştır.

Tüketicilerin E-ticaret sitelerini tercih etmelerinin başlıca nedenleri; dünyanın herhangi bir yerinde satışa sunulan ürünlere anında ulaşabilmeleri, kolaylıkla ürün ve fiyat karşılaştırması yapabilmeleri, daha kısa sürede daha fazla ürün çeşidi hakkında bilgi sahibi olarak zamandan tasarruf etmeleri, internete özel kampanya ayrıcalıkları, adrese teslim kolaylığı ve 24 saat alışveriş yapabilme özgürlüğünü sıralayabiliriz.

E-ticaret alanında başarılı olmak, belirlediğiniz hedef kitlesine ulaşmak, müşterilerinize güvenilir bir alışveriş imkanı sunmak için amacına uygun hazırlanmış, alt yapısı sağlam, güvenlik sertifikalarına sahip bir web siteniz olmalıdır.

E-ticaret kira, personel, elektrik, su gibi maliyetlerinizi düşürerek daha düşük maliyetlerle sınırsız sayıda ürünü sergilemenize olanak tanır.
Maliyetler düşük olduğundan satışı yapılan ürün ve hizmetlerin fiyatları da mağazalara oranla daha düşük olmaktadır.

Bu durum düşük fiyatlı yüksek kaliteli ürünlere ulaşılabilirliği arttırdığından müşteriler için de büyük bir avantajdır.Bu nedenle E-ticaret siteleri gün geçtikçe hızla çoğalmakta ve müşteriler tarafından daha fazla tercih edilmektedir.

E-Ticaret sitesinin en önemli avantajlarından biri de mağaza kapasitesinin sınırsız olmasıdır.
Siz de sahip olacağınız bir e-ticaret sitesiyle zamandan ve maliyetten tasarruf ederek dilediğiniz sayıda ürünü müşterilerle buluşturabilir, rekabette bir adım öne geçerek markanızın büyüme hızını arttırabilirsiniz.

  • İnternet üzerinden 7/24 açık, zaman ve mekandan bağımsız alışveriş imkanı sunar
  • Lokasyona bağlı olmaksızın tüm internet kullanıcıları potansiyel müşterinizdir
  • Kira, personel, elektrik, su gibi maliyetleri düşürerek tasarruf etmenizi sağlar
  • Hem müşteri hem de satıcı açısından zaman tasarrufu sağlar
  • Daha fazla ürün seçeneği sunulur, hiçbir kısıtlama olmadan istenilen sayıda ürün sergilenir
  • Stok yapmadan da satış yapabilme imkanı sağlar
  • Daha az reklam gideriyle daha fazla müşteriye ulaşmayı sağlar
  • Ürünler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşma ve karşılaştırma yapabilme kolaylığı sağlar
  • Ürünler ile ilgili kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar satın alma sürecinde karar vermeyi kolaylaştırır

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir !