Responsive Dernek & Vakıf Sitesi Tasarımı Hizmeti

Dernek ve vakıfların ihtiyaçlarına özel güncel tasarım trendlerini takip eden modern web siteleri oluşturduğunuz vizyonun en buyuk parçası olacaktır. Mobil alt yapıyla donatılan web siteleri artık çok daha güçlü ve işlevli. Derneklerin ihtiyacına göre haber ve duyuru modülleri değişik varyasyonlarla web sitelerine yerleştirilebilmektedir. Yine derneklerin ihtiyacı olabilecek SMS modülü, Üye Kayıt ve duyuru modülü web alacağınız web sitesi ile entegre bir şekilde tasarlanmaktadır. Dernekler ve Vakıflar için hazırladığımız web siteleri yönetilebilir web sitelerinin tüm özelliklerine sahiptir.

Bu web siteleri sayesinde üye bilgilerinizi online ortamda kayıt altına alabilirsiniz. Üyelerinizin adres , cep telefonu, iletişim bilgileri , kan gurupları, tckimlik numaraları gibi bilgilerini kaydedebilirsiniz. Online sms modülü sayesinde üyelerinize 7/24 sms atabilirsiniz. ( Bunun için anlaşmalı olduğunuz sms servisinin httpget metodunu desteklemesi yeterlidir. Anlaşmalı olduğunuz sms servisinin kontür ücretleri geçerlidir. ) Yine online ortamda üye kaydı alabilirsiniz bu sayede fax ve yazılı materyallerle uğraşmanız gerekmez.

Sosyal medya bağlantıları sayesinde vakıf ve dernek üyelerinizin sayısını hızlıca artırabilirsiniz. Bu web siteleri sayesinde iletişim formları ve google maps ile adresiniz daha kolay bulunabilir. Yine yönetim paneli avantajları sayesinde web sitenize anlık haber ve duyurularınızı yükleyebilirsiniz. Org.tr adres uzantısı alabilemek için dernek defterinin ilk 3 sayfası ve imzalı belge gerekmektedir.

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir !