Web Güvenilir SSL Sertifikaları

İnternet'te site üstünde güvenli veri trafiği oluşması için sitelerde ssl güvenlik sertifikası olması gerekmektedir. Özellikle para transferi işlemi bulunan eticaret sitelerinde kredi kartı güvenliği için mutlaka ssl güvenlik sertifikası gereklidir.

SSL güvenlik sertifkasının internet tarayıcılarının hepsiyle uyumlu olması çok önemlidir. En az 256 bit veya daha üst seviyede şifreleme yapabiliyor olması gerekir. İnternet tarayıcınıza bu adresi yazarak bağlandığınızda adres çubuğunda https:// yazısı ve karşılığında bir kilit resmi görmeniz gerekir, eğer https:// yazısı ve kilit resmi yoksa ssl güvenlik ssertifikası ile korunmayan bir sitedesiniz demektir.

Çoğu eticaret sitesi sitenin altında ayrıca ssl sertifikası olduğunu belirten ikon ve bilgilendirmeler koymaktadır. Fakat bu bilgiler yanıltıcı olabilir. Web sitesi herhangi bir bölümünde ssl güvenliği dışına çıkıp sizi güvenli olmayan alanlara yönledirebilir, Bu yüzden ssl güvenlik sertfikası ile korunduğu söylenen bir sitede işlem yaptığınız sayfada https:// ve kilit resmi olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

SSL’ini Seç Premium SSL WildCard SSL San SSL Ev SSL
Üretim hızı 1-2 iş Günü 1-2 iş Günü 1-2 iş Günü 1-2 iş Günü
Yeşil adres çubuğu Yok Yok Yok Var
256 bit şifreleme Var Var Var Var
X.509 v3 Sertifika Var Var Var Var
Sınırsız Alt Alan Yok Var Yok Yok
Birden Çok Alan Adı Yok Yok Var Yok
%99 Tarayıcı uyumluluğu Var Var Var Var
Günlük SİL/CRL ve 7×24 Var Var Var Var
Sigorta Var Var Var Var
Güvenli Site Mührü (SEAL) Var Var Var Var
Türkçe Teknik Destek Var Var Var Var
Ücretlendirme Premium SSL WildCard SSL San SSL Ev SSL
1 Yıllık SSL Sertifikası 150$ 300$ 50$ Sorunuz
3 Yıllık SSL Sertifikası 400$ 800$ 125$ Sorunuz

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Diğer Hizmetlerimiz