Web Tasarım Hizmetleri

 

Günümüz dünyasında internet kullanımının yaygınlaşması ile beraber web tasarımın önemi de artmıştır. Web siteleri daha büyük kitlelere ulaşmak, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için en önemli araçlardan biridir. Siz de eğer firmanızın kurumsal yüzü olacak bir web sitesi sahibi olmak ya da var olan sitenizi yenilemek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Amacımız; müşterilerimize kendi talepleri doğrultusunda, kullanım amacına uygun, hedef kitlesine doğrudan hitap eden, güncel web tasarım trendlerini yansıtan, modern ve kreatif siteler sunmaktır. En uygun fiyat seçenekleri ile kurumsal web sitesi, e-ticaret sitesi veya kişisel blog sayfalarınızı hazırlıyoruz.

 

Web tasarımında en önemli konulardan bir tanesi de mobil uyumluluktur. Cep telefonu, tablet gibi mobil cihazların kullanımlarının artmasıyla birlikte web sitelerinin de responsive bir görünüme sahip olması önem kazanmıştır. Bizler de bu konuya gereken önemi veriyor ve tüm web sitelerimizi mobil uyumlu olarak tasarlıyoruz. 

Responsive tasarım sayesinde masaüstü, tablet ve akıllı telefonlarda menüler uyum sağlayacak şekilde küçülür, üzerine dokunulduğunda açılır, fontlar ekranı büyütmeden okunacak hale gelir, resimler de ekran çözünürlüğüne göre esneyerek uygun şekilde görüntülenir. Böylece tüm cihazlardan herhangi bir görüntü ve veri kaybı yaşamadan siteye ulaşılabilir.

Siz de web sitenizin tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde görüntülenmesini istiyorsanız responsive web tasarım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Seo Uyumlu web tasarımlar; İngilizce Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşan SEO, arama motoru iyileştirmesinin kısaltması olarak kullanılmaktadır. Arama motorlarından en yüksek sayıda ve nitelikli ziyaretçiyi çekmek için yapılan işlemler bütünü de diyebiliriz... Amacı web sitelerinin, arama motorlarının* kriterlerine uygun hale getirilerek hedeflenen aramalarda yükseltilmesidir.

Seo uyumluluğu sadece site içeriği ile gerçekleşmez, Arama motorlarından gelen BOT taramaları için siteniz bu gelen kod parçacıklarına uyumlu halde değilse yazdığınız içeriği tam anlamıyla okuyamaz ve bunun sonucunda sizi aramalarda üst sıralarda göstermez.

Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik** bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle web geliştiricileri; yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluştururlar. İnternetin ekonomik anlamdaki gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır.

Sektörünüze özel tasarlanmış ve çalışma alanınıza hazırlanmış web siteleri ile rakiplerinizden hep bir adım önde olacaksınız, düşüninki bir restroant sitesinde online rezervasyon ve tıkla gelsin sipariş modülü nasılki olmazsa olmaz ise, aynı şekilde bir rent a car veya emlak sitesi için de kiralama/satış modülü kesinlikle tasarımın içinde olması gereken bir modüldür. Sektörünüz ne olursa olsun kendimizi sizin yerinize koyuyor, araştırıyor ve ve o sektörde ne geleceğin çözümü veya trendse sizin için onu tasarlıyoruz.

Müşterilerimizin sektörüne özgü, her ayrıntısı düşünülerek tasarlanan Rent a Car, Oto Galeri, Oto Servis, Gıda, Turizm, İnşaat, Sigorta, Sağlık, Medikal, Hizmet, Yurt, Emlak, Hukuk, Üretim, Tekstil ve daha onlarca sektör için hazırlanmış çözümlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

 

Her web sitesinin barındırılması gereken bir sanal diske ve tarayıcılar tarafından çağrılması icin isme ihtiyacı vardır. Eğer firma veya şahsiniza ait bir domains'iniz yok ise sizin yerinize altarnetifler üreterek size sunuyor ve adınıza tescil ettiriyoruz. Unutulmamalıdır ki web sitesinin ismi çok önemlidir, sektöre özel, akılda kalıcı ve kısa olmalıdır.

Aynı şekilde web sitenizi barındırdığınız hosting'de çok önemlidir, çünkü kimse yavaş açılan sürekli kapanan web sitesini tercih etmiyecektir. Web sitenizdeki resim oranı, ziyaretçi sayısı ve modüllere yönelik en iyi analizi yaparak en sağlıklı hostingi size sunuyoruz. Hostinginiz aynı zamanda firmanıza özel ve şirketinizdeki tüm çalışanlara dağıtacağımız mail adreslerinide barındıracağı için size sürekli gelen spam maillerden kurtarmak için en iyi alt yapılar için sürekli çalışıyoruz.